Vstup pro členy


Jméno
Heslo
Zapamatovat

Nové heslo    

Policie Třebíč


Regionalist


Třebíčský deník

 • Velká výzva Deníku pro malé i velké: Jak si představujete ZÁZRAK
  Zažili jste nějaký zázrak? Chtěli byste jej prožít? Přejete si nějaký zázrak pro sebe, svou rodinu, naši zemi, svět? Znáte někoho, kdo udělal velkou věc? Anebo vidíte zázrak ještě úplně jinak? Pošlete nám jej buď formou obrázku, nebo textově do redakce. My jej zveřejníme v Deníku 20. prosince. Jak přesně na to?
 • Při honičce z fordu létaly nakradené věci a střílelo se
  Třebíčsko – Všechny tři pachatele se podařilo zadržet, policisté děkují veřejnosti za informace k hledanému stříbrnému Fordu Focus. To je vzkaz, jenž v pátek 13. prosince ráno zazněl z Krajského policejního ředitelství na Vysočině. Týká se případu ze čtvrtka 12. prosince, kdy policie vyzvala veřejnost, aby pomohla s pátráním po zmíněném vozidle, které mizelo z Třebíčska směrem k Brněnsku poté, co došlo k násilné trestné činnosti. Zpráva a prosba vzbudila velkou pozornost.
 • Policisté prověřují vraždu v Humpolci. Po pachateli pátrají
  Vysočina - Kriminalisté z Vysočiny prověřují od rána závažný násilný trestný čin, který se stal v Humpolci. Z tohoto důvodu je uzavřena ve městě celá ulice Na Kasárnách.
 • Vánoční trhy s novými stánky na třebíčském náměstí začínají
  Třebíč - Na Karlově náměstí v Třebíči začínají vánoční trhy. Letos s novou podobu prodejních stánků. Vánoční trhy potrvají od pátku 13. prosince do neděle 22. prosince Chybět nebude ani kulturní program.
 • Když jsou učitelé terčem šikany
  Znáte to z videí, jež kolují po internetu. Skupina otrlých žáků zesměšňuje učitele, který se snaží nic nevidět. Házejí po něm křídou, houbou, svačinou. Pak na něj plivou, hulákají vulgarismy a kamera mobilu je bránou do světa hrdinů. Ztrapnili kantora, nic se jim nestalo, vyhráli. Video se šíří po škole, po městě, inspiruje nové bojovníky. A příště bude hůř.
 • Základy slušného stolování: Je mnoho věcí, které z vás udělají hlupáka
  Nikdy není na škodu připomenout si zásady správného stolování. Tím nás provede člověk etikety velmi znalý, její profesionální lektor Daniel Šmíd, který pořádá kurzy oblíbené dospělými i dětmi. Slovo má tedy „arbiter elegantiarum“.
 • Dukovanský zámek představí vánočně vyzdobené komnaty paní hraběnky
  Dukovany - O třetí adventní neděli provoní dukovanský zámek chvojí, vanilka i františek. Připraveny jsou prohlídky s vánoční tématikou, rukodělný jarmark a zpívání koled.
 • Posádku stříbrného Fordu Focus chytili policisté na Žďársku
  Třebíčsko – Posádku stříbrného Fordu Focus ujíždící od závažné trestné činnosti na Třebíčsku zadrželi policisté na Žďársku.
 • Na třebíčské radnici mají galerii starostů a představitelů města
  Třebíč - Galerie starostů i předsedů národního výboru od roku 1850 až dodnes je nově k vidění v prvním patře třebíčské radnice na Karlově náměstí.
 • V Náměšti bude zpomalovací semafor, radar ne. Zatím
  Náměšť nad Oslavou – V Náměšti mají přesná čísla, kolik řidičů jezdí po průtahu v místě u Velamosu rychleji, než povoluje zákon. Statistiku ze silnice, po které se pendluje mezi Třebíčí a Brnem, získali díky přesnému měření a počítání, jež provedla najatá firma speciálním radarem.


Novinky z regionu
Kraj Vysočina
Kraj Vysočina
 • Hnízdění orlů mořských na Vysočině v roce 2019
  V letošním roce bylo v Kraji Vysočina ornitology dohledáno 13 hnízd orla mořského. Ve čtyřech případech se orli úspěšně zahnízdili a na svět přivedli vždy po dvou mláďatech, v jednom případě se rodičům podařilo vyvést jedno orlí mládě. Na osmi hnízdech bylo hnízdění neúspěšné. Minimálně ve čtyřech případech bylo hnízdění neúspěšné z důvodu netolerance ze strany lidí (otravy, přímá likvidace, rušení). „Množství dalších pravidelně pozorovaných ptáků, tedy osmi párů a šesti jedinců, nasvědčuje o existenci dalších nenalezených hnízd,“ říká radní Kraje Vysočina pro oblast životního prostředí a zemědělství Martin Hyský.
 • Zlatý erb 2020: Kraj přijímá přihlášky do 22. ročníku
  Začal příjem přihlášek do tradiční soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst, obcí a regionů. Kraj Vysočina ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlašuje krajské kolo 22. ročníku soutěže Zlatý erb. Cílem soutěže je především podpora a motivace úřadů ke stálému zlepšování komunikace s občany i prostřednictvím webových stránek a elektronických služeb. Smyslem soutěže je nejen motivace o dosažení co nejlepšího výsledku, ale také zpětná vazba a nový pohled pro webmastery a provozovatele na podobu a úlohu webových stránek i užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování.
 • Zápis ze zasedání Finančního výboru Zastupitelstva Kraje Vysočina č. 8/2019
  5. prosinec 2019
 • Podklady pro jednání Rady Kraje Vysočina č. 37/2019
  17. prosinec 2019