Vstup pro členy


Jméno
Heslo
Zapamatovat

Nové heslo    

Policie Třebíč


Regionalist

 • 23.2.: Jubilejní Čistá Vysočina: Registrace dobrovolníků pokračuje
  Ještě skoro dva týdny do konce února 2018 mohou jednotlivci i organizace, týmy a kolektivy, školy nebo obce poslat svou přihlášku do 10. ročníku tradičního jarního úklidu přírody s názvem Čistá Vysočina. Jde o osvětovou akci v rámci Dne Země, která se koná pod hlavičkou Zdravý Kraj Vysočina a MA21.
 • 23.2.: Divadlo Na Jezerce uvede ve Žďáře pro velký zájem v červnu představení Poslední aristokratka
  Pro velký zájem bude ve Žďáře nad Sázavou opakováno představení Poslední aristokratka. Vstupenky se začnou prodávat v pondělí 26. února od 13 hodin na pokladně Domu kultury. Od 15 hodin bude možné koupit je také přes e-vstupenku na www.dkzdar.cz. Divadlo Na Jezerce představení uvede v úterý 5. června v 19 hodin v Městském divadle ve Žďáře nad Sázavou.
 • 22.2.: Putovní výstava v Muzeu Vysočiny Havlíčkův Brod mapuje osudy vystěhovalců za 1. světové války
  Na konci minulého týdne byla v Muzeu Vysočiny Havlíčkův Brod slavnostně zahájena fotografická výstava s názvem Vyhnaní. Uprchlíci 1914-1918. Výstava přibližuje opomíjenou a nepříliš známou kapitolu první světové války, která zasáhla i území dnešní Vysočiny. Do té doby svět nezažil takový krvavý válečný konflikt plný útrap a strádání. „Chci poděkovat všem, co přiložili ruku k dílu a připravili takovouto poučnou výstavu i se zajímavým doprovodným programem. A přeji, aby se výstava všem líbila,“ těmito slovy zahájila vernisáž Jana Fischerová, náměstkyně pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů.
 • 22.2.: Nadační fond Albert rozdělil na Vysočině 270 000 korun vítězným dobročinným projektům
  Nadační fond Albert slavnostně ocenil ve čtvrtek 22. února v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě úspěšné organizace v programu „Bertík pomáhá 2018“. O vítězích rozhodli svými hlasy zákazníci téměř dvou desítek obchodů Albert na Vysočině. Celkově rozdělil Nadační fond Albert v kraji mezi projekty na podporu vzdělávání a rozvoje dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí 270 tisíc korun.
 • 22.2.: Festival Divadla 2-3-4 herců v Třebíči začíná v pondělí 5. března
  Oblíbený Festival divadla 2-3-4 herců, který pořádá Městské kulturní středisko Třebíč, se letos koná již po šestnácté a to v termínu od 5. do 22. 3. 2018. Během této doby se na prknech třebíčského Národního domu představí celkem šest profesionálních divadel v šesti představeních.
 • 21.2.: U Větrného Jeníkova v lese zemřel při nehodě šestapadesátiletý řidič osobního auta
  Mezi obcemi Bílý Kámen a Větrný Jeníkov na Jihlavsku v lese se ve středu 21. února odpoledne srazil linkový autobus s osobním autem. Šestapadesátiletý řidič osobního vozu Škoda Octavia nehodu nepřežil.
 • 20.2.: Záchytka bude mít na podzim novou adresu
  Na přelomu října a listopadu chce mít Kraj Vysočina k dispozici novou vlastní záchytnou protialkoholní stanici. Vyroste v areálu Nemocnice Jihlava, na pozemcích kraje, jen několik desítek metrů od současné záchytky, která funguje v pronajatých prostorách Zdravotního ústavu. „Jsme na začátku projektování. S ohledem na novou úpravu vyhlášky potřebujeme více místa, specifické zařízení. Zvážili jsme všechny možnosti a shodli se na využití modulární sestavy předvyrobených buněk s napojením na inženýrské sítě nemocnice,“ informoval dnes náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný.
 • 20.2.: Malina Brothers do Třebíče dorazí s novým albem a právničkou Alfonse Muchy
  Zpěvačka Kateřina García, pravnučka malíře Alfonse Muchy, je hlasem aktuálního alba projektu Malinabrothers, ve kterém se sešla „supergroup“ české folkové a country hudby: banjista Luboš Malina (Druhá tráva), kytarista Pavel Malina (ex. Druhá tráva, Žalman..), houslista Josef Malina (Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs) a kontrabasista Pavel Peroutka (Spirituál kvintet). Společně dorazí ve čtvrtek 22. února do Třebíče. Od 19 hodin hrají v Národním domě.
 • 20.2.: Chřipka má letos na Vysočině již dvě oběti
  Chřipka na Vysočině si letos vyžádala již dva životy. Potvrdila to krajská hygienická stanice.

Třebíčský deníkNovinky z regionu
Kraj Vysočina
Kraj Vysočina
 • Grantový program Ekologická výchova 2018
  Dotační titul Fondu Vysočiny podporuje environmentální aktivity v oblastech přírodní a školní zahrady, lesní pedagogika, předcházení vzniku odpadů a změny klimatu. Příjem žádostí bude probíhat v období 12 – 20. března 2018. Více informací a formuláře žádosti a povinných příloh naleznete na stránkách kraje v sekci e-Dotace.
 • Úřednice/úředník na úseku udržitelného rozvoje a místní Agendy 21 odboru regionálního rozvoje
  Přihlášku v písemné podobě je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 16. 3. 2018 do 12.00 hod. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny, e-podatelny na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo poštou na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava. Kontaktní osoba: Ing. Ivana Hanáková Kosourová, tel: 564 602 107, e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
 • Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Zlatý erb 2018
  Výsledky krajského kola soutěže budou slavnostně vyhlášeny dne 12. března 2018 v 15:00 hod. v kongresovém sále Krajského úřadu Kraje Vysočina.
 • Výroční zpráva za rok 2017