Vstup pro členy


Jméno
Heslo
Zapamatovat

Nové heslo    

Policie Třebíč


Regionalist

 • 12.12.: Výstava Ze života koček v muzejní kavárně v Jihlavě
  Pro milovníky koček či zvířátek nejrůznějších, stejně jako pro vyznavače dobré nálady a lehkého humoru, připravilo Muzeum Vysočiny Jihlava na vánoční období a první měsíc příštího roku výstavu obrázků a kreseb uherskohradišťského výtvarníka Vladimíra P. B. Kellera.
 • 12.12.: V jihlavské nemocnici dostávají chodby nový kabát
  Žádné profukování na chodbách, když jdete v lékaři na vyšetření, nebo na návštěvu za pacientem. Spojovací chodby v jihlavské nemocnici procházejí v těchto dnech rekonstrukcí. V těchto dnech se mění okna a následovat bude zateplení.
 • 12.12.: Moderní hasičská technika a vybavení pomáhají na Zakarpatské Ukrajině
  Další tři nová plovoucí čerpadla od Kraje Vysočina a deset zásahových obleků přímo od generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR Drahoslava Ryby jsou od začátku prosince k dispozici hasičům ze Zakarpatské oblasti Ukrajiny. Dary kolegům zakarpatským hasičům přivezli zástupci Krajského hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v čele s generálním ředitelem hasičů Drahoslavem Rybou a radním Kraje Vysočina Martinem Hyským. Cílem pracovní cesty bylo i předání části hraček ze sbírky, za jejíž organizaci patří velké poděkování paní Heleně Vrzalové, zastupitelce Kraje Vysočina, a všem občanům města Brtnice. Radost z nich měly děti v mateřských školkách v obci Sasivka (Svaljavský okres) a Vrchní Vorota (Volovecký okres).
 • 11.12.: Zpěvnost dětí na Vysočině podpoří Zpěvník z Horácka a Podhorácka
  Zpěvník z Horácka a Podhorácka, vydaný v samém závěru letošního roku, je mimořádným edičním počinem a současně dalším výstupem odborné spolupráce Regionálního pracoviště tradiční lidové kultury v Kraji Vysočina při Muzeu Vysočiny Třebíč a brněnského pracoviště Etnologického ústavu Akademie věd České republiky. „Zpěvník obsahuje 100 lidových písní z území celého Kraje Vysočina. Kniha je učena primárně pro učitele hudební výchovy na základních školách, pedagogům v mateřských školách a hudebním oborům základních uměleckých škol“, doplňuje Jana Fischerová, náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů.
 • 11.12.: Společně a úspěšně v Jihlavě slaví první rok
  Nejen povinné předškolní vzdělávání, které platí od září tohoto roku, bylo předmětem Platformy pro odborná tematická setkání pedagogů, rodičů a odborníků, které proběhlo na půdě Magistrátu města Jihlavy.
 • 11.12.: Kulinářská soutěž regionálních stanic Českého rozhlasu Pochoutkový rok zná vítěze
  Slavnostní vyhlášení soutěže Českého rozhlasu s názvem Pochoutkový rok, které se uskutečnilo v neděli 3. prosince v prostorách Divadla Radka Brzobohatého, bylo premiérově odvysíláno tuto neděli na regionálních stanicích Českého rozhlasu. Porotci ve složení Naďa Konvalinková, Jaroslav Sapík a Pavel Pospíšil ocenili tři nejlepší recepty ze 40 finálových, jež postupně vybírali v průběhu celého roku.
 • 10.12.: Vánoční svátky v třebíčském muzeu
  Vánoční dílničky, divadlo, zpívání u slámového betlému a tříkrálové koncert - na to vše mohou v tento adventní a vánoční čas těšit návštěvníci muzea v Třebíči.
 • 10.12.: Děti dětského domova od Chotěboře byly na koncertě skupiny JELEN
  V sobotu 9. prosince 2017 se celkem 14 dětí z Dětského domova Nová Ves u Chotěboře s doprovodem zúčastnilo hudebního koncertu skupin JELEN v Havlíčkově Brodě.
 • 9.12.: Cestujícím městské dopravy v Havlíčkově Brodě poradí informátoři
  V Havlíčkově Brodě se od neděle 10. prosince 2017 změní systém městské hromadné dopravy. Nové jízdní řády v tištěné podobě jsou již cestujícím k dispozici. V elektronické podobě se s nimi mohou zájemci seznámit na webových stránkách Technických služeb. Město ale nabízí i jiný způsob získání informací o nových spojích.

Třebíčský deníkNovinky z regionu
Kraj Vysočina
Kraj Vysočina