Vstup pro členy


Jméno
Heslo
Zapamatovat

Nové heslo    

Policie Třebíč


Regionalist


Třebíčský deníkNovinky z regionu
Kraj Vysočina
Kraj Vysočina
 • Obce III. stupně
  Stanovené vyhláškou Ministerstva vnitra č. 388 s účinností od 1. ledna 2003
 • Obce II. stupně
  Stanovené vyhláškou Ministerstva vnitra č. 388 s účinností od 1. ledna 2003
 • Okres Jihlava: Zapojte všechny smysly a „ProŽIJTE DOVOLENOU NA VYSOČINĚ“
  Kraj Vysočina vyhlásil v letošním roce na podporu cestovního ruchu soutěž s názvem „ProŽIJTE DOVOLENOU NA VYSOČINĚ“. Po dobu jejího vyhlášení se Vás pokusíme nasměrovat k některým opomíjeným turistickým cílům. Vydejte se na cesty za poznáním a čerpejte energii na méně známých, ale o to kouzelnějších místech Kraje Vysočina.
 • Titul Zlatá jeřabina letos získal Oživený zámek v Náměšti nad Oslavou a Obnova kostela sv. Markéty v Jaroměřicích nad Rokytnou
  Zastupitelstvo Kraje Vysočina dnes rozhodlo o udělení cen v anketě Zlatá Jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2020. Letošní Zlatou jeřabinu v kategorii Kulturní aktivita získal Oživený zámek v Náměšti nad Oslavou s 378 hlasy. V kategorii Péče o kulturní dědictví zvítězila Obnova kostela sv. Markéty – záchrana kopule v Jaroměřicích nad Rokytnou s celkovým počtem 712 hlasů. O pořadí dvacítky vybraných nominací rozhodovala v průběhu března veřejnost, která poslala celkem 7 057 hlasů, a to prostřednictvím elektronických i fyzických hlasovacích formulářů. Obě vítězné nominace získají od Kraje Vysočina finanční dar ve výši 30 tisíc korun. Předání ocenění proběhne na základě individuální domluvy s jednotlivými vítězi.